Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


15.11.2017

Участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості - 2017»

З 7 по 9 листопада компанія  прийняла участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості - 2017», яка відбулася в рамках Міжнародного форуму «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід був присвячений досягненням в сфері виробництва енергетичного устаткування, електротехніки та світлотехніки, силової електроніки, автоматизації, інформаційних технологій для промислових підприємств усіх галузей економіки. 

Фахівці компанії провели ряд зустрічей з потенційними і діючими партнерами, серед яких були провідні енергогенеруючі компанії України та спеціалісти підприємств металургійної, нафтогазової, хімічної промисловості та інших галузей. В ході перемовин були обговорені численні питання взаємовигідної співпраці, встановлені нові ділові контакти.

Також компанія, як член консорціуму з реконструкції теплових енергоблоків (РКТЕБ) разом з Інститутом вугільних енерготехнологій НАН України, компаніями Energoprojekt- Katowice SA та SBB ENERGY (Польща), виступили з доповіддю на IV Всеукраїнському семінарі інженерів енергетиків, де презентували спільний проект технічного рішення по переведенню теплових енергоблоків на спалювання вугілля газової групи і тим самим позбавитися від антрацитової залежності.  


Возврат к списку

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua