Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


06.09.2017

Отримано позитивний висновок Державної будівельної експертизи по проекту електричної котельні для Нового безпечного конфайменту (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

По проекту «Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Арки НБК на ДСП «Чорнобильська АЕС» отримано позитивний експертний висновок від ДП «Київоблбудінвест» філії «Київоблбудекспертиза».

Згідно експертного висновку проектна документація розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об'єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, пожежної безпеки, енергозбереження, кошторисної частини проекту будівництва, і може бути затверджена в установленому порядку. Проектна документація розроблена за допомогою  ВІМ технології (3D Building Information Modeling), що дозволяє забезпечити  надійність і оптимальність прийнятих рішень. 

Будівництво резервної електричної котельні дає можливість створення надійного та безпечного джерела теплопостачання для забезпечення потреб в опаленні і вентиляції споживачів НБК, розташованих в охоронному периметрі промислового майданчика ЧАЕС. 


Возврат к списку

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua