Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


04.08.2017

Розпочато комплексні випробування СВЯП-2 з імітаторами відпрацьованих тепловиділяючих збірок (ВЗТВ)

Відповідно до Програми випробувань, узгодженої Держатомрегулювання України, 1 серпня 2017 року розпочато перший етап комплексних випробувань Сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2) Чорнобильської АЕС з імітаторами ВТВЗ – так звані «холодні» випробування.  

На сьогодні Holtec International з українськими підрядниками ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ та УКРТРАНСБУД повністю завершила будівельні і монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи та індивідуальне випробування основного технологічного обладнання, в тому числі, однієї з найважливіших для роботи об'єкта системи - системи поводження з транспортним контейнером. 

За контрактним графіком до грудня місяця 2017 року мають бути завершені комплексні випробування на імітаторах, пройдено ліцензування об’єкту і розпочато комплексні випробування з відпрацьованими тепловиділяючими збірками. Це і буде початком вирішення проблем з виведенням з експлуатації сховища СВЯП-1 та створення умов безпечного зберігання відпрацьованого ядерного палива Чорнобильської АЕС, накопичених за увесь час її експлуатації (понад 21000 тепловиділяючих збірок).

Возврат к списку

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua