Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


27.07.2017

Створено консорціум з реконструкції теплових енергоблоків по переведенню котлоагрегатів, що використовують антрацитове вугілля на спалювання вугілля газової групи

Після початку блокади окупованих територій Донецької та Луганської областей для української теплової генерації питання купівлі антрацитової групи вугілля – «АШ» та «Т» – стало особливо болючим та проблемним. Щороку вітчизняні ТЕС та ТЕЦ споживають біля 9 млн тон антрациту, видобувні підприємства якого залишилися на неконтрольованій території.
Для форсованої реалізації проектів з реконструкції теплових енергоблоків, необхідна мобілізація наявного в Україні наукового, проектного, будівельно-монтажного потенціалу енергетичного спрямування.
27 червня 2017 року створено консорціум з реконструкції теплових енергоблоків (РКТЕБ) у складі АТ «Південтеплоенергомонтаж» (головне підприємство), Інститут вугільних енерготехнологій НАН України, ТОВ «СКТБ» Енергомашпроект, ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA (Польща), ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «ПРОГРЕС».
Фахівцями консорціуму здійснено напрацювання нових, більш ефективних (у порівнянні з існуючими) концепцій щодо переведення котлоагрегатів типу ТП-100 та ТПП-210А (зокрема котлоагрегату №4 Трипільскої ТЕС) з антрацитового на газове вугілля газової групи «Г» та «ДГ», яке безперешкодно і в достатній кількості видобувається на контрольованій території України. Запропоновані схеми пилоприготування і подачі палива зазначених котлів дозволяють забезпечити надійну експлуатацію пилосистем в штатних, пускових, зупиночних і аварійних режимах, високий рівень вибухонебезпеки (О2 <10%) і стійкий режим рідкого шлаковидалення в широкому діапазоні регулювання навантаження парогенератора. 


Возврат к списку

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua