Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


21.06.2017

Участь у конференції із залучення інвестицій під проекти з відновлювальної енергетики

Фахівці Групи ПТЕМ взяли участь в Invest Energy Day - Конференції із залучення інвестицій під проекти з відновлювальної енергетики, яка проходила в Торгово-промисловій палаті України.
Ключовим питанням Конференції було – де взяти кошти для реалізації енергоефективних ідей.
На заході  були присутні представники міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців, які поширювали  інформацію про свою діяльність в Україні та підтримку перспективних проектів з альтернативної енергетики.
В ході конференції доповідачі обговорили існуючі законодавчі прогалини та бар'єри для розвитку сфери альтернативної енергетики, а також перспективи українського ринку відновлювальної енергетики.


Возврат к списку

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua