Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


28.04.2017

Сертифікація зварників відповідно до вимог міжнародних стандартів на базі Учбового центру АТ «ПТЕМ»

Одним з найактуальніших напрямків діяльності Учбового центру АТ «ПТЕМ» в області зварювання та контролю зварних з’єднань – є підготовка зварників до сертифікації та матеріально-технічне забезпечення атестаційних випробувань відповідно до вимог міжнародних стандартів ЕN ISO 9606-1, ЕN ISO 9606-2. 
Завдяки сучасній матеріально-технічній базі, наявності зварювальних постів, обладнаних новітніми зварювальними апаратами світових виробників, Учбовий центр дає реальну можливість адаптувати навчальний процес та забезпечити процедуру атестаційних випробувань відповідно до технологічних карт зварювання замовника (WPS).
Так, з 11 по 20 квітня в Учбовому центрі АТ «ПТЕМ» відбулась сертифікація групи електрозварників приватного виробничо-комерційного підприємства «Агрорембуд» (м. Харків). Сертифікацію проводили інспектори Bureau Veritas Ukraine за способом зварювання 136 (дугове зварювання порошковою проволокою з флюсовим наповнювачем в середовищі активного газу)  відповідно до вимог ЕN ISO 9606-1.
Під час атестаційних випробувань зварники підтвердили свою професійну компетенцію згідно міжнародних стандартів, та отримали можливість працевлаштування з участю у міжнародному проекті в Чехії.
Представники роботодавця компанії «Агрорембуд» відзначили високу організацію процесу атестації зварників та внесли пропозицію щодо подальшої співпраці з Учбовим центром АТ «ПТЕМ» по підготовці персоналу.

Возврат к списку

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua