Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


Система управління проектами

Для гарантованого досягнення вимог Клієнтів та чіткої організації виконання робіт при реалізації проектів у Групі компаній ЮТЕМ створена та впроваджена корпоративна система управління проектами.
При створенні системи управління проектами були враховані стандарти, вимоги та рекомендації таких міжнародних організацій як PMI, IPMA та ISO, а також власний величезний досвід реалізації складних комплексних проектів і програм.

Центральним елементом системи управління проектами є модуль календарно-мережного планування на базі Primavera P6 Professional. Модель проекту, створена в цьому модулі, інтегрує всі аспекти проекту: проектну документацію та ресурси, оцінки вартості та бюджет, закупівлі та договори. Це дозволяє здійснювати управління проектом комплексно, з урахуванням всіх факторів і аспектів. Керівники проектів і Клієнти отримують тільки актуальну інформацію, а значить - можуть приймати вірні рішення протягом реалізації проекту.
Управління портфелем проектів - забезпечує керівництво компанії актуальною інформацією по всьому пулу поточних проектів, що в цілому забезпечує стабільність роботи компанії.

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua