Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


Персонал

Про нашу команду

Сьогодні наша команда нараховує 2100 чоловік. Це колектив, який здатний виконувати самі складні, комплексні проекти в енергетиці та промисловості (ознайомитися із проектами, реалізованими Групою ЮТЕМ, і проектами, які реалізуються на даний час, можна перейшовши по посиланню проекти).

Наша команда це колективи підприємств, що входять в Групу:

 • топ-менеджмент компаній;
 • керівники проектів та спеціалісти проектного офісу;
 • головні спеціалісти та інженери виробничо-технічних служб;
 • інженери проектувальники;
 • інженери наладчики;
 • інженери кошторисники;
 • інспектори з охороні праці;
 • спеціалісти адміністративних служб;
 • викладачі корпоративного учбового центру;
 • бригадири, майстри та виконроби;
 • монтажники обладнання АЕС;
 • монтажники обладнання котельних установок;
 • монтажники турбоагрегатів та обертових механізмів;
 • монтажники технологічних трубопроводів;
 • електрозварники;
 • монтажники вантажопідйомних машин та машиністи кранів;
 • геодезисти;
 • дефектоскопісти та термісти.
 • токарі;
 • електрослюсарі;
 • водії.

У нас працюють співробітники різного віку. Атмосфера, що встановилася в компанії, не ставить ніяких перешкод у спільній роботі, обміні ідеями та досвідом між 18-літніми "новачками" і 60-літніми "аксакалами" - членами наших виробничих бригад, команд управління проектами та інженерних відділів. Наших співробітників завжди об'єднує одна мета - реалізувати проект у встановлений термін і в рамках бюджету Клієнта. Над реалізацією кожного проекту одночасно працюють співробітники різних підприємств, які входять до Групи ЮТЕМ - їх усіх поєднує відповідальність, професіоналізм та почуття командної роботи.

Професійний розвиток

Наша компанія не зупиняється ні на крок у своєму розвитку, ми розуміємо, що це єдиний шлях продовжити славну історію нашої компанії. Ми проводимо постійні поліпшення у виробничих та бізнес процесах, виконуємо нові, все більш складні проекти для наших Клієнтів, реалізовуємо проекти внутрішнього розвитку та навчаємо персонал. Це означає, що наші співробітники не можуть зупинятися у своєму розвитку - вони вчаться думати по-іншому, вивчають нові для них технології та освоюють нові області знань.
Ми завжди допомагаємо тим, хто хоче професійно зростати - у нас діє система навчання як всередині компанії, так і за її межами. Наш корпоративний учбовий центр регулярно проводить навчання для співробітників компаній, що входять до Групи ЮТЕМ. Ми ініціюємо та фінансуємо навчання наших співробітників на зовнішніх спеціалізованих курсах, середньо та довгострокових програмах професійного розвитку (у т.ч. програмах MBA).
Крім того ми закуповуємо кращу літературу по областях знань, у нас працює відмінна бібліотека.

Кар'єра

В останнє десятиліття ми значно розширили спектр проектів, які реалізуємо, та змінили підходи до ведення бізнесу. Ми створили та продовжуємо активно розвивати свою корпоративну методологію управління проектами. Перебудова методів реалізації проектів та інші починання в розвитку нашої компанії відкрили та продовжують відкривати нові можливості для кар'єрного росту співробітників. Сьогодні цілий ряд співробітників, що прийшли в компанію п'ять, сім років тому простими інженерами, стали керівниками проектів та підприємств, що входять до Групи ЮТЕМ, довівши справою свою цілеспрямованість, професіоналізм, бажання розвиватися та досягати високих результатів.
Ми гарантуємо кожному, хто працює над своїм розвитком як професіонала та лідера, істотне кар'єрне зростання.

Гідна оплата та стабільність

Для нас важливо, щоб наші співробітники відчували, що вони одержують гідну винагороду за свою працю. Ми реалізовуємо нетривіальні, комплексні проекти, і розуміємо, що тільки завдяки самовіддачі наших співробітників стає можливим успішно діяти в рамках встановлених обмежень проекту, дотримуватись строків його реалізації, затвердженого бюджету та задовольняти вимоги Клієнта щодо якості. Ми робимо все можливе, щоб у наших співробітників була одна з найвищих у галузі стабільна грошова винагорода.
Ми також розуміємо, що система оплати праці повинна заохочувати до досягнень і винагороджувати тих, хто зміг цих досягнень домогтися. Кожному співробітнику гарантується виплата "базового" окладу, добавкою до якого є премія, у розмірі, що залежить від результатів роботи співробітника. Ми гарантовано платимо високі премії тим, хто домагається результату, і забезпечуємо прозорість системи преміювання.
Всі виплати співробітникам виплачуються офіційно та у повній відповідності із законодавством України або країни провадження робіт.

Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої команди

Наша компанія завжди перебуває в пошуку можливостей підсилити команду. Ми зацікавлені в співробітництві з менеджерами проектів, інженерами проектувальниками, інженерами виробничо-технічних відділів, технологами, кошторисниками, лінійними ІТП та робітниками.
Ми ведемо проекти в різних регіонах України та за її межами, наші компанії знаходяться у центрі, на сході, півдні та заході нашої країни, ми зацікавлені в нових членах нашої команди з будь-яких регіонів.
Ми завжди готові розглянути ваші пропозиції, пов'язані з бажанням працювати в нашій компанії, незалежно від того - чи робите ви перші кар'єрні кроки, або вже стали професіоналом екстра-класу.

Якщо ви вважаєте, що:

 1. Порядність - це один з ваших головних принципів;
 2. Відповідальність - це те, що у вас всередині, і ви не можете по-іншому;
 3. Навчання - це для вас не модне гасло, а гостра потреба;
 4. Професіоналізм - це дійсно важливо;
 5. Складні завдання - це не проблеми, а можливості;

то ми точно бажаємо з вами познайомитися та знайти можливості для подальшого взаємовигідного співробітництва.

Будь ласка, висилайте ваше резюме на email: rabota08@utem.kiev.ua

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua