Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


Менеджмент

Стальний Андрій Володимирович, 
голова правління АТ «ПТЕМ»

Андрій Стальний працює в Групі компаній ЮТЕМ з 1981 року.

Відповідає за оперативне управління та розвиток Групи. Організовує виконання рішень загальних зборів акціонерів та наглядової ради, організовує виконання основних напрямків діяльності та реалізацію стратегії розвитку компанії. Очолює роботу правління.

Одержав кваліфікацію інженера - теплоенергетика в «Одеському політехнічному інституті», факультет атомної енергетики.

Як спеціаліст в області атомної енергетики керував монтажем обладнання реакторних установок з реакторами типу ВВЕР і РБМК в Україні та Росії.

Розпочав кар'єру в 1981 році з посади інженера Чорнобильського монтажного управління. Працював майстром, виконробом, старшим виконробом, начальником реакторного цеху Західно-Українського монтажного управління. З 1986 року керівник відділення «Атоменергоналадка» по введенню в експлуатацію ТТО реакторної установки В-320 ВВЕР-1000. З 1989 року головний інженер, директор Західно-Українського монтажного управління. З 1999 року, технічний директор АТ «ПТЕМ».

В 2005 році вибраний на посаду голови правління.

За значний внесок у розвиток енергетики України йому присвоєно почесне звання «Почесний енергетик України».

Здобув додаткову освіту в сфері управління проектами в Українській асоціації управління проектами (менеджер по управлінню проектами категорії «С»), консультант UPMA. Спеціаліст по управлінню підприємством, закінчив курс управління підприємством Міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва, курс по стратегічному управлінню підприємством Києво-Могилянської Бізнес-Школи та курс стратегічного управління Академії управління Strategіc Consultіng Group.

Цирульніков Павло Вікторович,
виконавчий директор АТ «ПТЕМ», голова наглядової ради АТ «ПТЕМ»

Павло Цирульніков працює в Групі компаній ЮТЕМ з 1979 року.

Відповідає за організацію роботи правління, планування та впровадження інвестиційних програм Групи, розвиток і ефективне використання активів Групи. Організовує роботу з юридичного супроводу діяльності Групи.

Одержав кваліфікацію техніка - теплотехніка за фахом «Монтаж і експлуатація парогенеруючих установок АЕС» в «Нововоронезькому енергетичному технікумі».

Розпочав кар'єру в 1979 році слюсарем-монтажником по монтажу атомних електростанцій, працював майстром, виконробом, старшим виконробом, начальником реакторного цеху, начальником відділу виробничо-технологічної комплектації, заступником директора управління, директором монтажного управління, заступником генерального директора по корпоративному управлінню та загальним питанням, першим заступником голови правління.

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За значний внесок у розвиток енергетики України йому присвоєно почесне звання «Відмінник енергетик України».

Здобув додаткову освіту в Центрі економічної освіти, навчався по програмі Міжнародного інституту бізнесу по корпоративному управлінню. Закінчив курс із стратегічного управління підприємством Києво-Могилянської Бізнесу-Школи та курс стратегічного управління Академії управління Strategic Consulting Group.

Лазаренко Сергій Борисович,
директор ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ»

Сергій Лазаренко працює в Групі компаній ЮТЕМ з 1984 року.

Відповідає за реалізацію проектів та розвиток виробничих процесів компанії.

Одержав кваліфікацію інженера - теплоенергетика в «Одеському політехнічному інституті», факультет атомної енергетики, спеціальність «Атомні електричні станції та установки». Спеціаліст в області управління проектами.

Розпочав кар'єру в 1984 році в Західно-Українському монтажному управлінні з посади майстра, працював виконробом, старшим виконробом, начальником ВТВ, головним інженером дочірнього підприємства, головним інженером компанії, заступником голови правління - директором з виробництва та першим заступником директора ЮТЕМ - Інжиніринг.

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Здобув додаткову освіту в сфері управління проектами в Українській асоціації управління проектами (менеджер по управлінню проектами категорії «D»). Закінчив Міжнародний інститут ринкових відносин та підприємництва, курс стратегічного управління Академії управління Strategic Consulting Group.

Багіров Владислав Анатолійович,
заступник директора з фінансів ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ», член наглядової ради АТ «ПТЕМ»

Владислав Багіров працює в Групі компаній ЮТЕМ з 2007 року.

Відповідає за організацію в компаніях Групи управлінського та бухгалтерського обліку, звітність і аудит, бізнес-планування та бюджетування, організовує фінансування проектів Групи.

Одержав вищу освіту за фахом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства» в «Київському економічному інституті менеджменту».

Розпочав кар'єру в 2000 році з посади бухгалтера ТОВ «Євросвіт», з 2004 року обіймав посаду фінансового директора.

В 2007 р. прийшов до АТ «ПТЕМ» на посаду начальника фінансового відділу, з 2008 р. директор з фінансів.

Свінціцький Руслан Васильович,
заступник директора з продажу ТОВ  «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ», член правління АТ «ПТЕМ»

Руслан Свінціцький працює в Групі компаній ЮТЕМ з 2001 року.

Відповідає за організацію та контроль роботи компаній Групи по продажах, дослідженню ринків, вивченню попиту на продукти Групи та формування вимог до них.

Здобув вищу освіту за фахом «Фізика та астрономія» в «Київському державному педагогічному інституті ім. М.П. Драгоманова».

Розпочав кар'єру в 1991 році в «Київському державному педагогічному інституті ім. М.П. Драгоманова» з посади лаборанта кафедри експериментальної та теоретичної фізики і астрономії.

В 2001 р. приєднався до колективу АТ «ПТЕМ». Займав посади - спеціаліст відділу маркетингу, завідувач сектором по маркетингових дослідженнях відділу маркетингу, начальник відділу маркетингу, заступник генерального директора по маркетингу, заступник голови правління - директор з маркетингу та продажів, керівник департаменту продажів.

Здобув додаткову освіту в сфері управління проектами в Українській асоціації управління проектами (менеджер по управлінню проектами категорії «D»). Закінчив поглиблений курс маркетингу в Міжнародному інституті бізнесу, курс стратегічного управління Академії управління Strategic Consulting Group. Закінчив Київський інститут бізнесу та технологій по програмі професійного розвитку (PDS) "Стратегічне управління".

Маковій Юрій Миколайович,
заступник директора з управління проектами ТОВ "ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ", член правління АТ «ПТЕМ»

Юрій Маковій працює в Групі компаній ЮТЕМ з 2000 року.

Відповідає за реалізацію проектів Групи в області теплової енергетики.

Здобув вищу освіту за фахом «Теплові електричні станції» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Розпочав кар'єру в 2000 році з посади майстра Печерського монтажного управління, працював виконробом, заступником керівника та керівником групи управління проектом реконструкції Старобешівської ТЕС, директором Дніпропетровського монтажного управління.

Здобув додаткову освіту в сфері управління проектами в Українській асоціації управління проектами (менеджер по управлінню проектами категорії «D»), закінчив курс стратегічного управління Академії управління Strategic Consulting Group.


Король Сергій Васильович,
начальник відділу управління активами АТ «ПТЕМ», член наглядової ради АТ «ПТЕМ»

Король Сергій Васильович працює в Групі компаній ЮТЕМ з 2004 року.

Відповідає за збереження, обслуговування та ефективне використання матеріальних активів компанії, а також за управління корпоративними правами, що належать АТ «ПТЕМ».

Одержав вищу освіту за фахом «Комерційне право» в «Київському національному торговельно-економічному університеті».

Розпочав кар'єру в 2002 році з посади провідного фахівця відділу правового забезпечення Деснянської районної податкової інспекції у м. Києві.

В 2004 р. приєднався до колективу АТ «ПТЕМ». Займав посади – провідного юрисконсульта юридичного відділу, начальника юридичного відділу, корпоративного секретаря, начальника відділу управління активами.

Здобув додаткову освіту в сфері корпоративного управління за фахом «Корпоративний секретар» та пройшов курс підготовки арбітражних керуючих у справах про банкрутство в Міжнародному інституті бізнесу. Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua